| | | AAA |
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piasecznie

Kadra

Elżbieta Kondzioła

Funkcja: Nauczyciel, Dyrekcja, Wychowawca

e.kondziola@sp5piaseczno.pl

Dorota Ratyńska

Funkcja: Dyrekcja, Wychowawca, Nauczyciel

d.ratynska@sp5piaseczno.pl

Jowita Staszczuk

Funkcja: Dyrekcja, Wychowawca, Nauczyciel

j.staszczuk@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Płaszewska

Funkcja: Nauczyciel, Dyrekcja

m.plaszewska@sp5piaseczno.pl

Beata Komorowska

Funkcja: Nauczyciel, Dyrekcja, Wychowawca

b.komorowska@sp5piaseczno.pl

Ewa Błażejczak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

e.blazejczak@sp5piaseczno.pl

Renata Berne-Babka

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

r.berne-babka@sp5piaseczno.pl

Ewa Chałupka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

e.chalupka@sp5piaseczno.pl

Anna Chełchowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.chelchowska@sp5piaseczno.pl

Marta Cieślak

Funkcja: Nauczyciel

m.cieslak@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Czerska

Funkcja: Nauczyciel

m.czerska@sp5piaseczno.pl

Artur Czubacki

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.czubacki@sp5piaseczno.pl

Danuta Dąbrowska

Funkcja: Nauczyciel

d.dabrowska@sp5piaseczno.pl

Anna Domitr

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.domitr@sp5piaseczno.pl

Beata Dymek

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

b.dymek@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Fabiańczyk

Funkcja: Nauczyciel

m.fabianczyk@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Gajdak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.gajdak@sp5piaseczno.pl

Agnieszka Grodner

Funkcja: Nauczyciel

a.grodner@sp5piaseczno.pl

Monika Har

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.har@sp5piaseczno.pl

Urszula Hoffman

Funkcja: Nauczyciel

u.hoffman@sp5piaseczno.pl

Danuta Jagnicka

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

d.jagnicka@sp5piaseczno.pl

Maja Karbownik

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.karbownik@sp5piaseczno.pl

Matylda Kiewicz

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

m.kiewicz@sp5piaseczno.pl

Grażyna Klarecka-Szydziak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

g.klarecka-szydziak@sp5piaseczno.pl

Adrianna Klimek

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.klimek@sp5piaseczno.pl

Aneta Kowalska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.kowalska@sp5piaseczno.pl

Barbara Kruk

Funkcja: Nauczyciel

b.kruk@sp5piaseczno.pl

Barbara Krawczyk

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

b.krawczyk@sp5piaseczno.pl

Janusz Krzyszowski

Funkcja: Nauczyciel

j.krzyszowski@sp5piaseczno.pl

Elżbieta Kuczyńska-Kiliś

Funkcja: Nauczyciel

e.kuczynska-kilis@sp5piaseczno.pl

Jarosław Lewandowski

Funkcja: Nauczyciel

j.lewandowski@sp5piaseczno.pl

Paulina Linowska

Funkcja: Nauczyciel

p.linowska@sp5piaseczno.pl

Ewa Pudlak

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

e.pudlak@sp5piaseczno.pl

Anna Małecka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.malecka@sp5piaseczno.pl

Zofia Melon

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

z.melon@sp5piaseczno.pl

Izabela Męcina

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

i.mecina@sp5piaseczno.pl

Ewa Maj

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

e.maj@sp5piaseczno.pl

Marzena Olędzka

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

m.oledzka@sp5piaseczno.pl

Grażyna Orłowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

g.orlowska@sp5piaseczno.pl

Alicja Pilipczuk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.pilipczuk@sp5piaseczno.pl

Dorota Pora-Żurawska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

d.pora-zurawska@sp5piaseczno.pl

Sylwia Prędkiewicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

s.predkiewicz@sp5piaseczno.pl

Dariusz Rokicki

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

d.rokicki@sp5piaseczno.pl

Ireneusz Rybak

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

i.rybak@sp5piaseczno.pl

Elżbieta Rybska-Dziedzic

Funkcja: Nauczyciel

e.rybska-dziedzic@sp5piaseczno.pl

Magdalena Rychlik

Funkcja: Nauczyciel

m.rychlik@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Rządkowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.rzadkowska@sp5piaseczno.pl

Anna Sambierska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.sambierska@sp5piaseczno.pl

Anna Skumorowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.skumorowska@sp5piaseczno.pl

Alicja Stankiewicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.stankiewicz@sp5piaseczno.pl

Józefa Suwała

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

j.suwala@sp5piaseczno.pl

Katarzyna Wanatowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

k.wanatowska@sp5piaseczno.pl

Ewa Wars

Funkcja: Nauczyciel

e.wars@sp5piaseczno.pl

Elżbieta Wąchała

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

e.wachala@sp5piaseczno.pl

Anna Wąsik

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.wasik@sp5piaseczno.pl

Anna Wiktorzak

Funkcja: Nauczyciel

a.wiktorzak@sp5piaseczno.pl

Renata Wójcik

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

r.wojcik@sp5piaseczno.pl

Agnieszka Rosłon

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.roslon@sp5piaseczno.pl

Grażyna Kustra

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

g.kustra@sp5piaseczno.pl

Diana Baranowska

Funkcja: Psycholog, Nauczyciel

klasy 4-6
d.baranowska@sp5piaseczno.pl

Ewa Głąb

Funkcja: Nauczyciel

e.glab@sp5piaseczno.pl

Anna Gałkowska

Funkcja: Psycholog, Nauczyciel

Klasy 0-3
a.galkowska@sp5piaseczno.pl

Izabela Kaczorek-Turos

Funkcja: Nauczyciel

i.kaczorek-turos@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Kajkowska

Funkcja: Nauczyciel

m.kajkowska@sp5piaseczno.pl

Edyta Kund-Leydo

Funkcja: Nauczyciel

e.kund-leydo@sp5piaseczno.pl

Joanna Lisik

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

j.lisik@sp5piaseczno.pl

Wanda Podgórska

Funkcja: Nauczyciel

w.podgorska@sp5piaseczno.pl

Maria Rubaj

Funkcja: Nauczyciel

m.rubaj@sp5piaseczno.pl

Joanna Szewczyk

Funkcja: Nauczyciel

j.szewczyk@sp5piaseczno.pl

Mariola Zawadzka

Funkcja: Nauczyciel

m.zawadzka@sp5piaseczno.pl

Aleksandra Bałakier

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

a.balakier@sp5piaseczno.pl

Magdalena Smolarczyk-Pyc

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.smolarczyk-pyc@sp5piaseczno.pl

Aneta Chmielecka

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.chmielecka@sp5piaseczno.pl

Małgorzata Drabek-Rogowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

m.drabek-rogowska@sp5piaseczno.pl

Danuta Kuczyńska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

d.kuczynska@sp5piaseczno.pl

Dorota Cichocka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

d.cichocka@sp5piaseczno.pl

Agnieszka Wieczorek

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.wieczorek@sp5piaseczno.pl

Teresa Sadowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

t.sadowska@sp5piaseczno.pl

Renata Ambroziewicz

Funkcja: Nauczyciel

r.ambroziewicz@sp5piaseczno.pl

Anna Agacińska

Funkcja: Nauczyciel

a.agacinska@sp5piaseczno.pl

Agata Wyrębiak

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

a.wyrebiak@sp5piaseczno.pl

Magdalena Brzozowska

Funkcja: Nauczyciel

m.brzozowska@sp5piaseczno.pl

Ewa Karwowska

Funkcja: Nauczyciel

e.karwowska@sp5piaseczno.pl

Iwona Mazur

Funkcja: Nauczyciel

klsay 0 - 3
i.mazur@sp5piaseczno.pl

Anna Grzegrzułka

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel świetlicy
a.grzegrzulka@sp5piaseczno.pl

Kinga Kęska

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel światlicy
k.keska@sp5piaseczno.pl

Karolina Kostro

Funkcja: Nauczyciel

k.kostro@sp5piaseczno.pl

Marlena Zegarek

Funkcja: Nauczyciel

nauczyciel świetlicy
m.zegarek@sp5piaseczno.pl